Teslimat Koşulları

Web sitemizden yapmış olduğunuz tüm siparişler aksi belirtilmediyse ücretsiz kargo avantajı ile ulaştırılacaktır. Kapıda ödeme seçeneğimiz de vardır, ödeme sayfasında ödeme yapmadan önce görüntüleyebilir ve tercih edebilirsiniz.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Keşan merkezimize uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Bizim Alışveriş garantisi ile size teslim edilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili müşteri temsilcilerimiz size ulaşarak ürünün ilk stoklara gireceği tarihi tarafınıza bildireceklerdir.

www.melasci.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa farklı tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye gönderilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Farklı teslimat seçenekleri olan ürünlerin teslimat zamanları da farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.